Ajťáci v pohybu - druhý den se svaly ozvaly

Když sedíte celý den u počítače zjistíte, že tělo se rychle přizpůsobí a ohne podle židle. Takže i když jsem si myslel, že se hýbu dostatečně, z omylu mě vyvedl náš firemní team building.. Byl skvělý, až na to, že jsem druhý den cítil každý kousek svýho těla. Jsme v práci samí chlapi, takže bylo jasné, že po plánované sportovní předehře skončíme ve sportbaru. Jenže jsme dostali supr výbavu i instruktáž, takže jsme to rozjeli futsalově téměř na celý večer.

Největší výzvou bylo, když se proti nám postavilo pár zdatných „staříků“ , kteří to však hrajou poněkud častěji. Na trase od branky k brance jsme chytali náskok, ale  v technice a přihrávkách nám to pěkně nandali. Po celovečerní honičce v předklonu jsem byl docela rád, že jsem si mohl dát druhý den homeoffice a pracovat z domu. Tím to ovšem nekončilo, protože teprve druhý den jsem pocítil, kde všude mám dřímající svalstvo a to tak, že večer došlo i na mazání zad a nohou. Nejsem zvyklý se něčím patlat, ale z toho, co bylo doma, mi byl doporučen Medistik. Otec ho dostal před pár lety a  říkal, že mu pomohl. Nevěděl jsem, jak to funguje, takže jsem si pořádně natřel stehna, kolena, záda… a to teda byla síla. Během pár minut jsem byl pěkně v ohni… Naštěstí po 15 min se to ustálilo, ale pro příště doporučuji každému vyzkoušet nejdřív na menší ploše. Mě to dost překvapilo a taky ta vůně je hodně cítit po mentolu, což mně nevadí, ale na rande bych s tím nešel. Podstatný bylo, že druhý den jsem vstával v pohodě a připravený podat plnohodnotný výkon na všech frontách. V práci jako jediný, protože ostatní evidentně Medistik doma neměli. Dneska už jsme objednali víc kusů v akci, protože klukům to taky pomohlo. Navíc balení tuhé tyčinky je supr, nemusí se na to sahat rukama. Takže za nás chlapy ajťáky palec nahoru a díky za rychlou zásilku. Jediné, co netuším, je, jestli nám Medistik pomůže i v odvetě proti „staříkům“. Dali jsme si půl roku na trénink a doufáme, že to bude znát.smiley

Jarda N. Brno


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby