Na rýmu i podvrknutý kotník

Mám jen velice dobré zkušenosti s Medistikem  Všem doporučuji  je to hodně rychlá a účinná pomoc.

Tuhý Medistik DUAL stick  používám, když mám rýmu.  Zavřu  oči, potřu čelo a spánky a okamžitě přiložím čelenku, aby neslzely oči. Nejlépe dělat v poloze ležmo. Rýma se uvolní a rychleji odejde. Mám zkušenost i s povrknutým kotníkem. Na plovárně si mladá paní podvrkla nohu a znáte to – následuje bolest, otok, a obvykle i problémy s chůzí v následujících dnech, nemluvě o tom, že se člověk nevejde do bot…Měla jsem Medistik s sebou a tak jsme natřely kotník ze všech stran a do rána bylo vše OK. Medistik je pro mě první pomoc kdekoliv.

Eva Dvořáková, Boršov nad Vltavou. 


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby