Jsem sportovní typ a hned tak mě něco nebolí

V létě jezdíme s klukama na kolo do kopečků a v zimě s partou pravidelně na lyže. Máme už svoje místo kam se vracíme. Přes den si zajezdíme a večer u krbu dobré vínko. První dny jsou OK, ale pak přece jen je zátěž na nohách znát. Medistik znám už delší dobu, vozím ho s sebou na kolo, kde mně i pár kamarádům párkrát pomohl, když přišla krizovka. Na lyžích mi pomáhá odbourat jednostrannou svalovou únavu a dostat se do kondice na druhý den. Uvolňuje i křeče. Na noc (ne každou) natřu stehna i lýtka a ráno není znát, že jsem z party vlastně nejstarší.. Pro mě je důležitý, že jim ještě dokážu ujet. S tuhým Medistikem mám dobrý zkušenosti i při výronu nebo naraženém kolenu. Můžu jen doporučit.

Honza D., Praha


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby