Medistik opravdu funguje

Dobrý den,
ráda bych Vám chtěla poděkovat za výrobek, se kterým jsem naprosto spokojená já i můj manžel. Manžel má velmi namáhavou práci, skoro celý den klečí a tudíž trpí jak kolena, tak i záda. Od mé masérky jsem vyzkoušela Váš Medistik a jsem s ním nadmíru spokojena nejen já,  ale i manžel. Od té doby co používám Medistik se dá říct, že moje bolest v rameni skoro polevila.

Medistik mohu opravdu všem jen vřele doporučit! 

Přeji Vám krásný den a mnoho prodaných výrobků! Zcela jistě Vás budu všude chválit a doporučovat. Internet je plný různých výrobků, ale Medistik je ten, který opravdu funguje na úlevu od bolesti!

Děkuji.

S milým pozdravem Eva Hehle (Rakousko) 2014


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby