Trpím na bolesti hlavy a krční páteře a už jsem vyzkoušela kdeco

Pracuji v účetní firmě, takže jsou období, kdy hlavu od počítače prakticky nezdvihnu.. Analgetika mi zaberou, ale abych to brala každý měsíc, to se mi nechtělo. Medistik jsem vyzkoušela poprvé na nějakém veletrhu – bylo to zadarmo, tak proč ne. Zrovna mě začínala bolet hlava. Kupodivu asi za hoďku, ani ne, jsem si uvědomila, že jsem OK a díky tomu jsem tam vydržela celý den. Tak jsem si koupila tuhou tyčinku - Medistik, protože říkali že je nejsilnější. Říkala jsem si, že když tak to vypatlám na manžela, který občas fňuká se zádama. Dopadlo to tak, že o ten svůj Medistik se nedělím a manžel dostal další. Můžu jen doporučit, hlavu a krční páteř mi pomáhá Medistik krásně uvolnit a manžel je taky spokojený.

Blanka H. Velké Meziřičí


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby