Víte kolik váží 5 piv v jedné ruce ?

Zdravím vás, posílám slíbené a ještě jednou děkuji za rychlou zásilku.

Pracuji jako hospodská v jedné menší obci. Je tu jediná hospoda a tak jsou tu všichni chlapi z JZD a občas zajedou i tiráci. Jsme tu na to dva, ale pokud se přihodí, že jsem tu sama, tak je to docela záběr.  A právě v takové situaci mě zachránil Medistik. Člověk se musí umět ohánět, aby vše stíhal a víte kolik váží 5 piv v jedné ruce ?  Po dvou dnech jsem si tak namohla rameno, že jsem bolestí nemohla zvednout ruku.  Šla jsem otvírat hospodu a říkala jsem si, jak to dneska zvládnu... Nikdo ze známých nemohl, ale kamarádka mi donesla alespoň nějaké mazání. Prý si s tím manžel maže záda.  Brala jsem cokoliv, ale nevěřila ničemu...   Jenomže Medistik DUAL mi pomohl do 30minut ! Díky tuhé tyčince jsem si dobře dosáhla až pod lopatku a natřela tak celé rameno. Ruku i rameno jsem sice cítila, že to není OK, ale bolest ustoupila a já ten den zvládla. Večer jsem to ještě jednou namazala, pro jistotu. Od té doby vedeme v hospodě i Medistik :-).  Namazala jsem i některé chlapy, když mi tam hekají a občas si to některý ode mě i objedná. Nemám žádný problém Medistik doporučit, vím že funguje. Dana V.

 


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby