Zaregistrujte se a získejte další slevový kód.

Aktivní senioři

Aktivní senioři

Být senior neznamená vzdát se aktivit, které nás baví.

Buďte i Vy aktivní  a užívejte si možností, které Vám zdraví dovolí. Máte rádi turistiku? Chodíte s partou turistů s hůlkami a krokoměrem, abyste si večer pyšně řekli: " Ještě na to máme a jsme dobří." Jezdíte na kole nebo pracujete fyzicky na zahrádce ? Ano, večer kolena a nohy bolí, ale to není překážka druhý den nevyrazit na procházku. Že se cítíte celí polámaní, nemůžete zvednout ruku a namazat si rameno? Změnilo se počasí a ozvaly se všechny klouby ? 

V takové situaci vám Medistik pomůže.

Medistik Stick je tuhá tyčinka, která se vysune a potírá na pokožku přímo z obalu. prodlouží vám ruku a vy snáze dosáhnete na záda, bedra nebo rameno. Masáž rukou už není potřeba, díky síle, která je v Medistiku schovaná.  Aplikace je velmi pohodlná a také bezpečnější - díky tomu že se Medistik neroztírá rukama, nezanesete si ho pak do očí a na sliznice. Stačí jen vysunout a potřít na kolena, krční páteř nebo kde vás bolí. Oceníte rychlý účinek, ale i dlouhou výdrž tuhé formy – vystačí velmi dlouho, někomu i celý rok. Na hladké pokožce prakticky neubývá. Navíc je i oblíbeným dárkem, právě pro vynikající aplikaci, účinek a výdrž.

Před použitím věnujte pozornost informacím o složení vybraného výrobku, upozornění k použití. Součástí výrobku je letáček s informacemi. 

Medistik - dárek, který pomáhá