Reference

Naše babička je naštěstí čupr a stále činorodá

Jako 74 letý důchodce nemá stále čas a to je dobře. Chodí na pěší tůry s důchodci a má malou zahrádku, kde taky tráví dost času. Posledního půl roku ale měla problém s ramenem, které ji bolelo tak, že se ani nemohla oblíct.

Nejdřív zkoušela babský rady typu kostival, cibule, apod. pak jsme ji koupili Ibalgin, pak se radila v lékárně a u doktora, ale i přes částečné zlepšení ji rameno pořád zlobilo. Na Vánoce jsme ji koupili chladivou kuličku Medistik. Kolegyně v práci to vyzkoušela na zánět křečových žil, a od té doby to má pořád v kabelce. Nedělali jsme si iluze, už těch mazadel má spousty, ale když asi po měsíci naše babi přišla se slovy – to byl nejlepší dárek – tak jsme byli rádi, že nám to nehodila na hlavu. Prý to zabírá nejrychleji z toho, co vyzkoušela. Alespoň ji to na chvíli uleví.

Jaroslava K. Strakonice

Objednat

Když mě chytly záda, byl jsem úplně vyřazený

Vždycky jsem chtěl pracovat se dřevem a to se mi splnilo. Celý den lezu po střechách, fyzicky náročná práce mi nedělá problém, dost jsem dříve i sportoval. Když je pěkně je to krásná práce. Jenomže když se k dešti přidá vítr, už to není ono… Poznal jsem to na vlastní kůži, když hořel termín a jelo se bez ohledu na počasí. Už večer to nebylo dobrý a druhý den jsem se bolestí nemohl pohnout. Zkrátím to: týdenní neschopnost mě pěkně zaskočila a nebýt Medistiku, který mi pučil kamarád, asi bych marodil dýl. Mazal jsem se na noc i přes den a díky tomu jsem mohl dříve vysadit prášky proti bolesti a vrátit se do práce. Podle mě je to dobrý výrobek, který umí to, co slibuje.

Pavel Z., Volary

Objednat

Trpím na bolesti hlavy a krční páteře a už jsem vyzkoušela kdeco

Pracuji v účetní firmě, takže jsou období, kdy hlavu od počítače prakticky nezdvihnu.. Analgetika mi zaberou, ale abych to brala každý měsíc, to se mi nechtělo. Medistik jsem vyzkoušela poprvé na nějakém veletrhu – bylo to zadarmo, tak proč ne. Zrovna mě začínala bolet hlava. Kupodivu asi za hoďku, ani ne, jsem si uvědomila, že jsem OK a díky tomu jsem tam vydržela celý den. Tak jsem si koupila tuhou tyčinku - Medistik, protože říkali že je nejsilnější. Říkala jsem si, že když tak to vypatlám na manžela, který občas fňuká se zádama. Dopadlo to tak, že o ten svůj Medistik se nedělím a manžel dostal další. Můžu jen doporučit, hlavu a krční páteř mi pomáhá Medistik krásně uvolnit a manžel je taky spokojený.

Blanka H. Velké Meziřičí

 

Objednat

Rehabilitace po operaci

Pracuji na oddělení rehabilitace a denně ošetřuji a cvičím s pacienty, kteří mají různé potíže pohybového aparátu. Velmi se mi osvědčil Medistik ICE, který doporučuji v případě, že se jedná o akutní nebo chronické svalové či vazovité bolesti. Bolest vyvolaná zánětlivým, či pooperačím stavem nebo "jen" algického původu z přetížení je po aplikaci přípravku mnohem lépe snášena, díky intenzivnímu chladivému nebo prohřívacímu efektu. Medistik ICE mi vyhovuje i proto, že rychle zasychá a nebrání v násleném použití kineziotejpů.

Daniel Ž. Brno, Klinika Logo

Objednat

Jsem sportovní typ a hned tak mě něco nebolí

V létě jezdíme s klukama na kolo do kopečků a v zimě s partou pravidelně na lyže. Máme už svoje místo kam se vracíme. Přes den si zajezdíme a večer u krbu dobré vínko. První dny jsou OK, ale pak přece jen je zátěž na nohách znát. Medistik znám už delší dobu, vozím ho s sebou na kolo, kde mně i pár kamarádům párkrát pomohl, když přišla krizovka. Na lyžích mi pomáhá odbourat jednostrannou svalovou únavu a dostat se do kondice na druhý den. Uvolňuje i křeče. Na noc (ne každou) natřu stehna i lýtka a ráno není znát, že jsem z party vlastně nejstarší.. Pro mě je důležitý, že jim ještě dokážu ujet. S tuhým Medistikem mám dobrý zkušenosti i při výronu nebo naraženém kolenu. Můžu jen doporučit.

Honza D., Praha

 

Objednat

Ajťáci v pohybu

Když sedíte celý den u počítače zjistíte, že tělo se rychle přizpůsobí a ohne podle židle. Takže i když jsem si myslel, že se hýbu dostatečně, z omylu mě vyvedl náš firemní team building.. Byl skvělý, až na to, že jsem druhý den cítil každý kousek svýho těla. Jsme v práci samí chlapi, takže bylo jasné, že po plánované sportovní předehře skončíme ve sportbaru. Jenže jsme dostali supr výbavu i instruktáž, takže jsme to rozjeli futsalově téměř na celý večer.

Největší výzvou bylo, když se proti nám postavilo pár zdatných „staříků“ , kteří to však hrajou poněkud častěji. Na trase od branky k brance jsme chytali náskok, ale  v technice a přihrávkách nám to pěkně nandali. Po celovečerní honičce v předklonu jsem byl docela rád, že jsem si mohl dát druhý den homeoffice a pracovat z domu.  Tím to ovšem nekončilo, protože teprve druhý den jsem pocítil, kde všude mám dřímající svalstvo a to tak, že večer došlo i na mazání zad a nohou. Nejsem zvyklý se něčím patlat, ale z toho, co bylo doma, mi byl doporučen Medistik. Otec ho dostal před pár lety a  říkal, že mu pomohl. Nevěděl jsem, jak to funguje, takže jsem si pořádně natřel stehna, kolena, záda… a to teda byla síla. Během pár minut jsem byl pěkně v ohni… Naštěstí po 15 min se to ustálilo, ale pro příště doporučuji každému vyzkoušet nejdřív na menší ploše. Mě to dost překvapilo a taky ta vůně je hodně cítit po mentolu, což mně nevadí, ale na rande bych s tím nešel. Podstatný bylo, že druhý den jsem vstával v pohodě a připravený podat plnohodnotný výkon na všech frontách. V práci jako jediný, protože ostatní evidentně Medistik doma neměli. Dneska už jsme objednali víc kusů v akci, protože klukům to taky pomohlo. Navíc balení tuhé tyčinky je supr, nemusí se na to sahat rukama. Takže za nás chlapy ajťáky palec nahoru a díky za rychlou zásilku. Jediné, co netuším, je, jestli nám Medistik pomůže i v odvetě proti „staříkům“. Dali jsme si půl roku na trénink a doufáme, že to bude znát.smiley

Jarda N. Brno

Objednat

 


další reference...