Jsem těžký revmatik a Medistik používám na bolest kloubů

Chci se s Vámi podělit o své zkušenosti s Medistikem Dual Stick. Jsem těžký revmatik a na bolesti kloubů musím užívat silné léky. Bohužel tělo si na léčbu rychle zvykne a chce stále silnější léky. Objevila jsem Medistik, který je úžasný, a díky němu můžu léky částečně nahrazovat potíráním bolavých míst. Bolest ustupuje téměř okamžitě. Když si vytvořím malou spáleninu při vaření, potřu Medistikem a neudělá se mi jizva. Pomáhá i při návalech spojených s menopauzou, večer se potřu Medistikem a klidně usínám. Jsem s ním velmi spokojená a nosím jej všude s sebou. Určitě všem doporučuji. Děkuji Vám za tento úžasný výrobek.

Krásné vánoční svátky. J.S. 


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby