Když mě chytly záda, byl jsem úplně vyřazený

Vždycky jsem chtěl pracovat se dřevem a to se mi splnilo. Celý den lezu po střechách, fyzicky náročná práce mi nedělá problém, dost jsem dříve i sportoval. Když je pěkně je to krásná práce. Jenomže když se k dešti přidá vítr, už to není ono… Poznal jsem to na vlastní kůži, když hořel termín a jelo se bez ohledu na počasí. Už večer to nebylo dobrý a druhý den jsem se bolestí nemohl pohnout. Zkrátím to: týdenní neschopnost mě pěkně zaskočila a nebýt Medistiku, který mi půjčil kamarád, asi bych marodil déle. Mazal jsem se na noc i přes den a díky tomu jsem mohl dříve vysadit prášky proti bolesti a vrátit se do práce. Podle mě je to dobrý výrobek, který umí to, co slibuje.

Pavel Z., Volary


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby