Kosmetické salony, pedikérky

Stále ohnutá vytváříte zdraví a krásu, ale co Vaše krční páteř a záda?

pracujete jako kosmetička, pedikérka nebo kadeřnice ?  Vyzkoušejte si Medistik a napište nám jako paní Denisa:

Zkušenost pedikérky s Medistikem:

"Pracuji jako pedikérka a s medistikem jsem se poprvé setkala na veletrhu v Letňanech. Chodíme si tam s kamarádkou více mémě odpočinout a načerpat inspiraci :-). Vyzkoušela jsem ho na krční páteř a fungoval jak má, tak jsem si ho koupila domů.  Tím, že se pořád skláním nad klienty, krční páteř trpí a medistik mi opravdu na veletrhu krk uvolnil.  Dostala jsem letáček a informace, které jsem si samozřejmě v tom množství informací nezapamatovala a také bylo mým cílem něco jiného. Vzpomněla jsem si za pár dní, když jsem  ráno nemohla otočit hlavu. A zase pomohl. 

Zastávám názor, že když klientka přijde kvůli nožkám, nebudu ji nabízet něco jiného. 

Ale občas si postěžují na podobné problémy, a tak jsem těm známým nabídla vyzkoušet můj Medistik. I jim zafungoval a chtěly ho po mně! Nezbylo než si ho objednat, ačkoliv jinak nic nenabízím. Při té příležitosti jsem jsem si vzala i chadivý Medistik ICE, který je na záněty a křečové žíly, abych ho vyzkoušela. Léto začalo brzy a některým starším klientkám otékaly nohy. Nemám v salonu klimatizaci, a tak jsem jim ochlazovala lýtka Medistikem jako bonus. V těch horkách, které letos byly to bylo všem příjemné a navíc ICE není tak aromatický jako ten tuhý. Reakce byly vesměs pozitivní a některým to i pomohlo při bolesti nohou a kolen. Věřím, že ho budou zákaznice chtít i na Vánoce jako dobrý dárek třeba i pro známé a pro rodinu. Za mně tedy mohu říct, že jsem s produktem spokojená a nemám obavy ho doporučit."

Denisa H. Praha


Proč je Medistik výjimečný

Extra síla

bez lékařského předpisu

Rychlý účinek

začíná fungovat do 1 minuty

2v1
DUAL

Dvojí efekt

hřeje i chladí podle potřeby těla

Pohodlná aplikace

nanášení bez kontaktu rukou

Prokrvuje do hloubky

obnovuje mikrocirkulaci a regeneruje

Nedráždí pokožku

výborná snášenlivost, pokožka nečervená


Reference


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby