Na zatuhlou šíji a bolest hlavy po celodenním sezení u PC už nepoužívám ibalgin

Medistik jsem si objednala na doporučení mojí maminky, protože už s ním měla zkušenosti a je na něm doslova "závislá". Maže si záda snad i preventivně. :-)  Já prosedím celý den u počítače, takže zase trpím na bolesti za krkem, bolesti hlavy a stres tomu nepřidá… Musím říci, že není lepšího přípravku na stres a zatuhlou šíji při kancelářské práci než je Medistik. Pomůže okamžitě a účinně tak, že již nemusím užívat ibalgin. A kromě toho jeho vůně signalizuje všem okolo, že už toho mám moc, a tak na mě nevalí další práci. Medistik je prostě perfektní. 
Mgr. Žaneta Kremplová


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby