Nejlepší dárek pro naši babičku

Naše babička je naštěstí stále fit a činorodá. Jako 74 letý důchodce stále nemá čas a to je dobře. Chodí na pěší tůry s důchodci a má malou zahrádku, kde taky tráví dost času. Posledního půl roku ale měla problém s ramenem, které ji bolelo tak, že se ani nemohla oblíct.Nejdřív zkoušela babský rady typu kostival, cibule, apod. pak jsme ji koupili Ibalgin, pak se radila v lékárně a u doktora, ale i přes částečné zlepšení ji rameno pořád zlobilo. Na Vánoce jsme ji koupili chladivou kuličku Medistik. Kolegyně v práci to vyzkoušela na zánět křečových žil, a od té doby to má pořád v kabelce. Nedělali jsme si iluze, už těch mazadel má spousty, ale když asi po měsíci naše babi přišla se slovy – to byl nejlepší dárek – tak jsme byli rádi, že nám to nehodila na hlavu. Prý to zabírá nejrychleji z toho, co vyzkoušela. Alespoň ji to na chvíli uleví.

Jaroslava K. Strakonice


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby