Pečovatelské domy, domovy pro seniory

Velmi pohodlná a bezpečná aplikace pro seniory. Líbí se jim, že se nemusí „piplat“ rukama. Ocení nejen účinek, ale i dlouhou výdrž tuhé formy – stačí jim obvykle na celý rok! Věnujte dárek, který vydrží.

Medistik je účinný doplněk lékařské péče. Hlavní účinné látky zajišťují okamžitý chladivý efekt pro úlevu od bolesti, poté dlouhotrvající hřejivý pocit pro uklidnění a uvolnění, nakonec pronikají hluboko do postiženého místa. Toho se využívá v ordinacích při akutní i chronické bolesti, poúrazových stavech, rehabilitaci po zranění, po operaci apod.

Reference:

        „Již 23 let pracuji v domově pro seniory na oddělení se zvláštním režimem.  Je to fyzicky i psychicky náročná práce. Klienti, kterým poskytujeme naši péči trpí deficitem kognitivních funkcí. Práce je náročná i fyzicky, proto personál velmi často trpí bolestmi hlavně zad, ale i krční páteře atd. Poprvé jsme se s Medistikem seznámily, když nám ho zakoupilo vedení domova na vyzkoušení. Brzy jsme zjistily, že je to rychlá a účinná úleva od bolestí pro personál i klienty. Uvolňuje zatuhlé svalstvo, spasmy a působí i analgeticky. Jediné, co by se Medistiku dalo vytknout je zvláštní „vůně“ mentolu a methylsalicylatu. Důležité je, že přípravek rychle zabírá a opravdu účinkuje. Snadná, rychlá a šetrná aplikace je velice příjemná a účinná. 
          Já osobně mám už 10 měsíců stále jeden přípravek, tuhá forma, která díky praktické aplikaci vydrží velmi dlouho. Přípravek se nanáší přímo na bolavá místa, kde ihned působí. Takže i cena, vzhledem k tomu, jak dlouho výrobek vydrží je příznivá. V našem zařízení tento výrobek začaly používat celé rodiny, takže jsme se stali pravidelnými odběrateli.
         Rehabilitační sestra doporučuje Medistik i některým klientům, dle typu potíží. Je pro ně šetrnější použít mezi rehabilitací Medistik s lokální aplikací, než utišující léky proti bolesti.

Nejen za naše oddělení mohu přípravek Medistik doporučit."

I.Zavřelová –  vedoucí odd.C2 se zvláštním.režimem, DS Věstonická Brno

 


Proč je Medistik výjimečný

Extra síla

bez lékařského předpisu

Rychlý účinek

začíná fungovat do 1 minuty

2v1
DUAL

Dvojí efekt

hřeje i chladí podle potřeby těla

Pohodlná aplikace

nanášení bez kontaktu rukou

Prokrvuje do hloubky

obnovuje mikrocirkulaci a regeneruje

Nedráždí pokožku

výborná snášenlivost, pokožka nečervená


Reference


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby