Zaregistrujte se a získejte další slevový kód.

Pečovatelské domy, domovy pro seniory

Pečovatelské domy, domovy pro seniory

Velmi pohodlná a bezpečná aplikace i pro seniory. ,  Líbí se jim, že se přípravek nemusí „piplat“ rukama a nezanesou si tak mentol například na brýle a do očí.. Naopak tuhým medistikem si snadno dosahnou i na místa, kam by rukou již nedosáhli. Ocení nejen dlouhodobý účinek, ale i dlouhou výdrž tuhé formy – stačí jim obvykle na celý rok! Medistik se vyplatí i ekonomicky a zákazníci se pro něj vrací.

Hlavní účinné látky zajišťují okamžitý chladivý efekt pro úlevu od bolesti, poté dlouhotrvající hřejivý pocit pro uklidnění a uvolnění, nakonec pronikají hluboko do postiženého místa. Toho se využívá v ordinacích při akutní i chronické bolesti, poúrazových stavech, rehabilitaci po zranění, po operaci apod.

Medistik je účinný doplněk lékařské péče nejen pro seniory, ale oceňují ho i sestřičky a pečovatelky v domovech pro seniory - které ho používají samy pro sebe, protože péče o seniory je  fyzicky velmi náročná. 

Reference:

        „Již 23 let pracuji v domově pro seniory na oddělení se zvláštním režimem.  Je to fyzicky i psychicky náročná práce. Klienti, kterým poskytujeme naši péči trpí deficitem kognitivních funkcí. Práce je náročná i fyzicky, proto personál velmi často trpí bolestmi hlavně zad, ale i krční páteře atd. Poprvé jsme se s Medistikem seznámily, když nám ho zakoupilo vedení domova na vyzkoušení. Brzy jsme zjistily, že je to rychlá a účinná úleva od bolestí pro personál i klienty. Uvolňuje zatuhlé svalstvo, spasmy a působí i analgeticky. Jediné, co by se Medistiku dalo vytknout je zvláštní „vůně“ mentolu a methylsalicylatu. Důležité je, že přípravek rychle zabírá a opravdu účinkuje. Snadná, rychlá a šetrná aplikace je velice příjemná a účinná. 
          Já osobně mám už 10 měsíců stále jeden přípravek, tuhá forma, která díky praktické aplikaci vydrží velmi dlouho. Přípravek se nanáší přímo na bolavá místa, kde ihned působí. Takže i cena, vzhledem k tomu, jak dlouho výrobek vydrží je příznivá. V našem zařízení tento výrobek začaly používat celé rodiny, takže jsme se stali pravidelnými odběrateli.
         Rehabilitační sestra doporučuje Medistik i některým klientům, dle typu potíží. Je pro ně šetrnější použít mezi rehabilitací Medistik s lokální aplikací, než utišující léky proti bolesti. Nejen za naše oddělení mohu přípravek Medistik doporučit."

I.Zavřelová –  vedoucí odd.C2 se zvláštním.režimem, DS Věstonická Brno