Pečuji o sportovce a rád pracuji s Medistikem

Jako fyzioterapeut rád pracuji s přípravkem MEDISTIK.

Vzhledem k jeho schopnostem účinně se podílet na správné funkci svalů u vrcholových sportovců, ale výrazně pomáhá i všem, kteří mají vyšší pohybovou aktivitu. Lze ho použít už před plánovanou pohybovou aktivitou, tak i během ní, když se dostaví křeče, když se v průběhu zraníme (například výron, obraženina), anebo když cítíme bolesti v návaznosti na objem zátěže i dlouho po skončení sportování.

Medistik je v provedení 2v1 hřejivě – chladivém a díky těmto schopnostem se velice rychle dostaví úleva v postiženém prostoru. Látky v něm obsažené se postarají o rychlé vyplavení kyseliny mléčné ze svalových buněk, ve kterých se tvoří právě po vysoké fyzické zátěži. Eliminuje proto výrazně vznik následných svalových křečí, které se musí často řešit podáváním výživových doplňků s obsahem hořčíku. 

Hlavní předností je pro mě jeho snadná aplikace. Aplikuje se na postižená místa, podobně jako tuhé deodoranty, (tedy bez potřeby umývat ruce), dále je i v provedení sprejovém a kuličky, které je možné opět bez doteku aplikovat kam je třeba.

Mezi mé klienty patří vrcholoví sportovci: hokejisté, basketbalisté, orientační běžci, cyklisté, horolezci, ale i lékaři, maséři, prodavačky, zahrádkáři, atd. Každý z mých klientů, kteří si mohli vyzkoušet tento prostředek první pomoci, si ho hned velice oblíbili a nedovedou si představit jejich sportovní anebo i volnočasové aktivity, bez tohoto pomocníka. 

Jak je z výčtu patrné, není profese, která by nemohla tento vynikající prostředek použít. Přeji všem mnoho zdolaných vrcholů bez známek svalové krize.

Pavel Jakeš - fyzioterapeut Brno

 


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby