Pravidelné obstřiky kolene, nevěřila jsem v žádné mazání

Vážení, posílám Vám zkušenost s výše uvedeným Medistikem stick. Mám osobní zkušenosti – po operaci jedné nohy se začala silně ozývat ta, která byla do té doby značně zatěžovaná. Medistik mi půjčila moje kosmetička, protože jsem nevěřila, že by mi mohlo nějaké mazání pomoci, když chodím pravidelně na obstřiky. Ale ulevilo se mi a díky Medistiku mohu fungovat. Manžel si škaredě při pádu narazil rameno, tak jsme to hned natírali a pravda je, že se mu neudělala ani modřina…

Je nás už docela dost – 16 lidí, kteří ho zkouší a používají při bolestech, a všichni si ho chválí, tak i vás proto musíme pochválit a zároveň poděkovat za to, že snad první výrobek na trhu dokáže slušně pomoci a zmírnit bolest. Existují pouze léky na bolesti, ale to je právě to, co lidé trpící bolestí nemohou stále jíst, a tak zatěžovat další orgány. Držte se a i my vám držíme palce, abyste lidem pomáhali.

Děkujeme

Alena V. Rokycany


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby