Sportovní prodejny, sportovní kluby, hasiči, vojáci

Medistik jsem viděl u svého kolegy. Zaujal mě svým složením a jednoduchou aplikací. Pracuji jako fyzioterapeut a starám se i o fotbalový klub. Často jsem s nimi na zápasech, kde není nouze o fyzický kontakt hráčů a tím pádem o pády, natažení svalů a drobné pohmožděniny. Oceňuji velmi rychlý účinek spreje, který díky obsahu methylsalicylatu má zklidňující účinky a zabraňuje vytvoření krevních sraženin. Na hřišti používám z hygienických důvodů spray, ale pro osobní potřebu preferuji tuhý stick. S výrobky jsem spokojený a pro klub si je pravidelně objednáváme.

Karel Henliger


Proč je Medistik výjimečný

Extra síla

bez lékařského předpisu

Rychlý účinek

začíná fungovat do 1 minuty

2v1
DUAL

Dvojí efekt

hřeje i chladí podle potřeby těla

Pohodlná aplikace

nanášení bez kontaktu rukou

Prokrvuje do hloubky

obnovuje mikrocirkulaci a regeneruje

Nedráždí pokožku

výborná snášenlivost, pokožka nečervená


Reference


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby