Život na vozíčku - bolest ramen, rukou, karpálů

Dobrý den.

Viděli jsme se v Brně na výstavě Rehaprotexu. Přijela jsem na stříbrném skútru a zakoupila u Vás „Medistik“. Slíbila jsem , že pošlu e-mail. Bohužel dříve jsem se k tomu nedostala. Medistik Dual je super výrobek. Mám již druhý. Můžu vám říct, že mně vždy pomůže od bolesti. Jsme s manželem oba postižení dětskou obrnou, na stáří se této diagnóze říká pospoliosyndrom. To je  postupné ochabování svalů, křeče, necitlivost atd. Nás celé dlouhé roky nosily ramena a ruce , chůze byla možná o francouzských holích.  A to se teď projevuje na stáří. Nejhorší jsou ramena, svaly na rukou, karpály rukou , necitlivost prstů.  Dnes jsme zjistili, že ještě v loni jsem šila ruční jehlou. Bohužel letos ani rána. Samozřejmě, že největší bolest je v klidu v noci. Když si dáte prášek na spaní, je to lepší, ale všechny jsou návykové. Proto je lepší již večer natřít krční páteř super výrobkem, který jsem zakoupila ve vašem stánku. Nejdříve chladí a pak celou noc zahřívá. Gel používám i při nachlazení. Prostě jsem vděčná lidem, kteří tento výrobek vynalezli. Je silný, účinný a pohodlně se aplikuje i noci po tmě. Již jej dva roky propaguji, několik mých přátel jej již zakoupilo přes internet. .

Krásný podzim  přeje Alena Z. z Kopřivnice  10/2015


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby