Medistik objevila moje dcera

Medistik objevila moje dcera, která má problémy s klouby. Odmalička trpí nedostatečnou funkcí ledvin a to je spojeno s kloubními problémy. Po porodu se jí bolesti kloubů ještě zintenzívnily, a tak hledala nějaké neinvazivní řešení. Medistik používá i její manžel, který sedí pořád u PC a má problémy se zádama. Jsou s Medistikem velmi spokojeni a já dostala Medistik dárkem. Trpím na artritidu v obou kolenou a osteoporózou celé páteře. Rameno mám po úrazu zešroubované a když se mění počasí, tak to prostě bolí a dělá mi problém i zvednout ruku. Říkám si, že mám v rameni barometr. Vyzkoušela jsem řadu mastí s arnikou, na doporučení i s konopím, ale nebylo to ono. Nejvíce mi zabíral  proti bolesti Medistik.  Tuhá forma mně vydržela skoro rok. Objednala jsem si další, a raději hned 3+1 v akci a také spray, který teprve vyzkouším. Medistik se vyplatí, ukázala jsem ho totiž i kamarádkám.

Anna S. z Brna 2014


Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Medistik

Medistik™ DUAL Stick

Masážní tyčinka, která díky tuhé formě prakticky neubývá. Maximální obsah silné hřejivé i chladivé složky působí dlouhodobě a uvolňuje zatuhlost. Vhodný pro sportovce i seniory.
 

Medistik™ DUAL Spray

Unikátní spray s hřejivým a chladivým efektem pro okamžitou pomoc při námaze svalů a kloubů. Vstřebá se do 30s. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby.
 

Medistik™ ICE Roll-on

Praktická "kulička"- roll-on s okamžitým chladivým efektem ideálním při zánětu ramena, kolena a pro regeneraci tkáně při nadměrném zatížení. Obsahuje vyživující látky příznivé pro klouby